.

Archiv novinek sezony 2004/2005:
18.06.2005 - A-mužstvo - Důstojné rozloučení se skončenou sezónou !
V sobotním posledním utkání jsme deklasovali poslední Kocbeře 8:0, po poločase 5:0. Hostinné prohrálo ve Starých Bukách, čímž jsme se dostali na konečné druhé místo okresního přeboru.
11.06.2005 - A-mužstvo - První jarní prohra znamená okres i pro další rok !
V sobotu naše mužstvo zklamalo v Hostinném, i přestože naši hráči byly lepším týmem, prohráli 3:1. Prohra znamená konec boje o vytouženou B-třídu a to i přesto, že Staré Buky remizovali V Bílé Třemešené, bod jim zajitil právo startu ve vyšší souteži. Poslední zápas sehraje naše mužstvo přístí sobotu doma s Kocbeří.
11.06.2005 - A-mužstvo - SPECIÁLNÍ AUTOBUS PRO NAŠE FANOUŠKY !
V sobotu v 15:45 bude přistaven na autobusáku v Úpici speciál pro fanoušky našeho mužstva, cíl - Hostinné. Přijďte povzbudit !!!!!
10.06.2005 - A-mužstvo - V sobotu čeká Hostinné. Bude to zápas o postup ?
Po Starých Bukách nás teď čeká druhý zápas jara a to v Hostinném, které na nás ztrácí 2 body. Jelikož je stále naděje na B-třídu, jde o hodně. Uvažuje se vypravení autobusového speciálu pro naše fans, informujte se ve svém okolí. Utkání začína v 17:00 a řídit ho budou rozhodčí Šiling, Wolf, Švehla.
04.06.2005 - Dorost - Dorost přivezl 6 bodů z Předměřic !!!
Starší dorost porazil svého soupeře 7:1 a mladší dorost se dočkal druhé výhry v souteži, když zvítězil 3:1 !
04.06.2005 - A-mužstvo - Porazili jsme Staré Buky na jejich půdě !!!
Dnes jsme vyhráli po vynikajícím výkonu ve Starých Bukách 2:0 ! Branky dávali Jaroslav Kulhánek z penalty a Miloš David pečetil, v závěru neuvěřitelně netrefil Radek Kulda prázdnou branku ;) Podrobnosti ze zápasu zde.
02.06.2005 - Dorost - Středeční domácí výhra starších.
Starší dorost porazil doma Nové Město 4:2, mladší dorost prohrál se stejným soupeřem 0:7.
30.05.2005 - A-mužstvo - Naše mužstvo nyní čekají zápasy jara !
V sobotu zajíždíme do Starých Buků, kde půjde o postup, zvítězíme-li, stáhneme náskok našeho soupeře na 4 body. Zápas začíná v 17:00 !!! Další týden hrajeme v Hostinném, které je na třetí příčce, ale bez šance na postup. Poslední kolo se v Hostinném představí i Staré Buky ! Sezónu zakončíme doma utkáním s Kocbeří.
29.05.2005 - Dorost - Slabší výkony na jaře pokračují.
Starší dorost nedokázal navázat na úspěšné podzimní vystoupení a v jarních zápasech ztrácí body. V sobotu pouze remizoval na domácí půdě s Jičínem 1:1, mladší dorost prohrál s Libání 11:3.
28.05.2005 - A-mužstvo - Další vyhra bez inkasované branky !
V horkém sobotním odpoledni naše mužstvo porazilo Dolní Kalnou 2:0, když branky dávali Jakub Peterka a Jaroslav Kulhánek z penalty. Jedná se desátou výhru v řadě, navíc domácí golmani již 8 zápasů bez inkasované branky !!!
21.05.2005 - A-mužstvo - Jsme na druhé příčce OP !
V Poříčí jsme v sobotu vyhráli 1:0 a Hostinné prohálo v Libči, takže nám patří druhá příčka. Nyní nás čeká Dolní kalná a poté zápas jara ve Starých Bukách.
14.05.2005 - A-mužstvo - Jarní tažení stále pokračuje i po zapáse s Libčí !
V součtu s podzimem jsme natáhli vítěznou vlnu již na 8 utkání ! Libeč jsme utahali a zvítězili 3:0, branky dávali Radek Kulda 2x a Jaroslav Kulhánek.
07.05.2005 - A-mužstvo - Vezeme výhru a tři body z Podhůří !!!
Utrápené vítězství, ale přesto zasloužené. Trenér Šulitka se v poločase hodně zlobil, odpověď od hráčů přišla hned v první minutě druhého poločasu, branku dával Miloš David !
04.05.2005 - A-mužstvo - 3 body ze středeční dohrávky !
V dohrávaném utkání v Kunčicích jsme s přehledem zvítězili 3:0, když branky dávali Jakub Peterka 2x a Kafka Bohumil. Dostali jsme se na 3. pozici OP !
30.04.2005 - A-mužstvo - Souboj z čela pro domácí borce !
V utkání ve kterém šlo o průběžnou druhou (v případě vyhrání středeční dohravávky) příčku OP, naše mužstvo porazilo Horní Staré Město zcela zaslouženě 2:0, když soupěř ve druhé půly odpadl. Nyní ve středu zajíždíme do Kunčic !
30.04.2005 - Dorost - Prohra a výhra nad Broumovem
Starší dorost přehrál své vrstevníky z Broumova 4:2 když 2x inkasoval v závěru utkání. Mladší dorost prohrál 2:0.
23.04.2005 - A-mužstvo - Vezeme 3 body z Bílé Třemešné !
Ze sobotního zájezdu do Bílé Třemešné, kde jsem se nejdříve museli vypořádat z objížkami si naše mužstvo dokonale poradilo i s domácími borci a přejelo je 3:0. Branky: Peterka Jakub, Kulhánek Jaroslav a Kafka Bohumil.
16.04.2005 - A-mužstvo - V prvním jarním utkání naše mužtvo zvítězilo !
A-mužstvo dnes porazilo v prvním utkání Černý Důl 2:0 po poločase 1:0 když branky dávali J. Peterka a Vylíčil. V jednoznačnem utkání další z mnoha šancí zůstali nevyužity, hosté se nedostali do žádné šance.
10.04.2005 - Dorost - Starší dorost se vrátil na druhou příčku KP !
Starší dorost vyhrál v Týništi 5:0 a vrátil se na druhou příčku krajského přeboru ! Mladší prohráli se stejným soupeřem 1:4.
09.04.2005 - A-Mužstvo - První jarní utkání odloženo !
Utkání v Kunčicích bylo pro nezpůsobilý terén odloženo. O náhradním termínu Vás budeme informovat.
02.04.2005 - A-Mužstvo - Další přípravné utkání odehrány
Po zrušeném utkání s Jaroměří z důvodu špatné hrací plochy, zavítal do Úpice Mostek. S kvalitním soupeřem jsme uhráli výsledek 1:1. Dnešní generálku na mistráky naše mužstvo zvládlo výborně a porazilo Baník Rtyni 6:1 !
14.03.2005 - A-Mužstvo - V zimní přípravě zatím bez porážky !
V zimní přípravě se zatím daří porážet soupeře z vyšších souteží. Nejprve naše mužstvo porazilo Velké Poříčí 8:3, potom Dvůr Králové "B" 5:2 a pak Volanov 4:2, všichni účastníci B-třídy. Všechna utkání se hrají na domácím hrišti na Spartě.
28.10.2004 - Dorost - 6 svátečních bodů nad Předměřicemi !
Starší dorost porazil Předměřice a v podzimní části neztratil doma ani bod a mladší dorost si připsal první výhru v krajském přeboru za výhru 1:0 nad stejným soupeřem !!!
24.10.2004 - Dorost - Z Libáně se vrací oba celky s prázdnou !
Starší dorost prohrál v Jičíne 1:4 a mladší dorost prohrál 0:8 s Libání.
23.10.2004 - A-Mužstvo - Po dvou porážkách jsme se dočkali výhry !
V domácím utkání s lépe postaveným celkem z Hostinného jsme získali všechny body za výhru 2:0.
17.10.2004 - Dorost - Domácí neporazitelnost staršího dorostu pokračuje !
Starší dorost prodloužil domácí sérii vítězství a porazil Českou Skalici 5:3, mladší dorost prohrál 0:8.
16.10.2004 - A-Mužstvo - Domácí prohra s vedoucím celkem OP !!!
Na domácí půdě prohrálo naše mužstvo po bojovném výkonu se zkušeným celkem Starých Buků 2:3. Branky dávali Jón a Pour.
10.10.2004 - Dorost - Starší vezou tři body i z Kobylic !
Starší dorost porazil celek Kobylic 4:2, mladší dorost prohrál 7:2.
09.10.2004 - A-Mužstvo - V Dolní Kalný jsme opět nevyhráli !!!
Po třech vítězství v řadě Sparta prohrála na hřišti Dolní Kalný 2:0. Rozhodčí našemu mužstvu udělil 5 žlutých a jednu červenou kartu !
03.10.2004 - Dorost - Vydřená domácí výhra nad Dobruškou !
Starší dorost nepřerušil domácí neporazitelnost a porazil Dobrušku 1:0, mladší dorost prohrál 1:9.
02.10.2004 - A-Mužstvo - Třetí výhra v řadě, tentokrát nad Poříčím !!!
Sparta porazila doma Poříčí 6:1, po poločase 3:0. Branky dávali 2x Jan Peterka, 2x Jakub Peterka, Vylíčil, Kulhánek.
28.09.2004 - A-Mužstvo - Sváteční vysoká výhra na hřišti soupeře !!!
Dnes jsme přivezli z Pilníkova všechny body za výhru 7:3 !!!
16.09.2004 - Dorost - Starší vyhráli i v Broumově a jsou druzí !
Starší dorost vyhrál 6:3 a jako nováček soutěže drží druhou pozici v krajském přeboru, mladší prohrál 0:11 a je předposlední.
25.09.2004 - A-Mužstvo - První podzimní výhra na hřišti soupeře !
Po domácí ztrátě vezeme důležité 3 body z Libče za výhru 1:0. Branku dával Honza Peterka.
19.09.2004 - Dorost - Starší po týdnu vyhráli, mladší opět vysoko prohráli !
Starší dorost vydřel 3 body za těsnou výhru 2:1 nad Vrchlabím, mladší 0:10.
18.09.2004 - A-Mužstvo - Domácí ztráta dvou bodů s Podhůřím.
Po velice špatném výkonu jsme remizovali na domácím hřišti 0:0 s Podhůřím.
11.09.2004 - Dorost - Starší prohrál v Náchodě , mladší dostali dvacítku !!!
Náchod přehrál naše starší dorostence 4:1, mladší dostali od stejného soupeře 20 !
11.09.2004 - A-Mužstvo - Vezeme bod z Horňáku, mohly být tři !
V pohledném utkání na hřišti Horního Starého Města jsme remizovali 1:1. V závěru utkání Jakub Peterka, střelec jediné banky, neproměnil penaltu.
05.09.2004 - Dorost - Starší opět zvítězili, mladší bod !!!
Starší porazili doma Týniště 3:1, mladší dorost remizoval se stejným soupěřem 1:1 a připsal si první bod do tabulky krajského přeboru!
04.09.2004 - A-Mužstvo - Domácí pětigólová výhra nad nováčkem !
Úpice porazila přesvědčivě Bílou Třemešnou 5:1. Podrobnosti ze zápasu zde.
28.08.2004 - A-Mužstvo - Šestigólový příděl od Černého Dolu !
Poločasové scóre 5:0 pro domácí nevěštilo nic dobrého. Podrobnosti ze zápasu zde.
28.08.2004 - Dorost - Starší přivezli výhru z venku !!!
Starší porazili Červený Kostelec na jeho hřišti 1:0 ! Mladší dorost prohrál 1:6 !
25.08.2004 - Dorost - Starší přehráli i silný celek Olympie !!!
St. dorost porazil Olympii HK 4:1 ! Mladší dorost prohrál 0:12 !
21.08.2004 - A-Mužstvo - Domácí vítězství 5:1 znamená první výhru v sezoně !
V druhém vystoupení na domácím hřišti výhra nad Kunčicemi 5:1. Podrobnosti ze zápasu zde.
21.08.2004 - Dorost - Starší přehráli silný celek Rychnova 3:2 !!!
Hattrick Hanzlíka zajistil výhru 3:2 na Rychnovem ! Mladší dorost prohrál 0:16 !
18.08.2004 - A-Mužstvo - V Kocbeři jsme vedení neudrželi.
V poločase jsme vedli 0:1, ale domácí otočili na konečných 2:1. Podrobnosti ze zápasu zde.
15.08.2004 - A-Mužstvo - V pohledném utkání jsme získali pouze bod !
V Horním Maršově bylo na 3 body, vezeme pouze jeden. Podrobnosti ze zápasu zde.
15.08.2004 - Dorost - Starší z N. Města vezou 3 body, mladší opět debakl.
Starší dorost si připsal druhou výhru, když vyhrál 4:1 v Novém Městě. Mladší dorost prohrál 10:0 !
07.08.2004 - A-Mužstvo - Vstup do sezony se vůbec nevydařil ...
V prvním mistrovském utkání Úpice podlehla Pilníkovu 1:2 ! Podrobnosti ze zápasu zde.
30.07.2004 - A-mužstvo - Další příprava s celky z B-třídy ...
Výsledky přípravy: Úpice - Trutnov B 0:6, Úpice - Jaroměř 3:3.
25.07.2004 - A-mužstvo - Mužstvo v přípravě přehrává soupeře z B-třídy !
Výsledky přípravy: Úpice - Mostek 0:0, Úpice - Velké Poříčí 2:1, Úpice - Lánov 4:3.
01.07.2004 - Dorost - Mužstvo přihlášeno pro sezonu 2004/2005 do krajského přeboru !
Úpice podala přihlášku do KP dorostu, losování proběhne v pátek 02.07.2004. V této soutěži je potřeba starší a mladší dorost !
01.07.2004 - St. + Ml. žáci - Žáci odhlášeni z krajské soutěže !
Žáci se vybojovali postup do vyšší soutěže, ale práva startu nevyužijí !
01.07.2004 - A-mužstvo - Mužstvo přebírá od sezony 2004/2005 Zdeněk Šulitka st. !
Od nové sezony přebírá mužstvo Zdeněk Šulitka st., bývalí hráč a později i trenér. Ve skončené sezoně působil na lavičce Červeného Kostelce, který sestoupil z krajského přeboru.