.

24. kolo: Staré Buky - Úpice 0:2 (0:2)
K utkání 24. kola zajíždělo naše A - mužstva na horkou půdu vedoucího týmu tabulky, tedy do Starých Buků. V tomto střetnutí šlo nejen o veledůležité body. Oba týmy se celkem dobře znají, tudíž měl tento souboj ještě větší náboj. Lépe začli naši hráči. Kontrolovali prvních 20 minut, ale žádnou vyloženou šanci si nevytvořili. Poté se domácí probudili a několikrát provětrali úpickou obranu. Stejně jako na druhé straně z toho ale "loženka" nebyla. Na to se začla hra kouskovat. Na vině nebyl nikdo jiný než sám rozhodčí Prokop. Svými často chybnými výroky přitáhl na hřiště hustší atmosféru. Několikrát prominul domácím až brutální zákroky a hned při první příležitosti tasil kartu pro úpického Kafku. Diváci mohli v této fázi vidět bitvu o každy centimetr hrací plochy, ve které měla mírnou převahu Úpice. Do poločasu se již nic významného nestalo. Do druhé půle vtrhli opět dravěji hosté. Hned zkraje vzal míč Horák, šikovně se dostal do šestnáctky a když se chystal ke střele, srazil ho domácí obránce k zemi. Nabídnutou penaltu s přehledem proměnil Kulhánek - 0:1. Od této chvíle rapidně přibylo dětinského nadávání na adresu hlavního rozhodčího ze strany některých domácích hráčů. Sudí však k překvapení všech nechával karty v kapsičce. Zhruba od 70. minuty vsadili Staré Buky vše na ofenzivu, ale při zakončení byli téměř bezzubí. Kdyby zakončovali s lehkostí, s jakou se neustále dožadovali faulů, tak mohl být výsledek jiný. Obrana Úpice ale pracovala až na drobné vyjímky precizně. Když začalo křečovité dobývání úpické brány upadat, zasadil náš tým druhý úder. Na dlouhý pas za obranu si naběhl David, obešel domácího brankáře a ač byl v těžkém úhlu, dokázal zamířit přesně - 0:2. Jak se ukázalo, byl to ten pověstný poslední hřebík do rakve Starých Buků. Ti neunesli vývoj zápasu a několikrát brutálně zaútočili na úpické hráče. Jako důkaz budíž pěst v obličeji Kuldy nebo vyražený dech Peterky. V závěru si neodpustil minelu domácí golman Dvořák, Kulda ho obral o balon a i když byl naprosto sám metr od branky, nedokázal skorovat. K údivu a zklamání všech trefil jen tyčku. Poté už se utkání jen dohrávalo a nakonec skončilo zaslouženým vítezstvím Úpice.
6. kolo: Úpice - Bílá Třemešná 5:1 (2:1)
K zápasu 6. kola zavítal do Úpice celek Bílé Třemešné. Domácí začli nervozně a tak se vedení ujali hosté. Kubelka prošel přes čtyři hráče a obstřelil domácího brankáře Nováka - 0:1. Domácí se dočkali záhy. Trestný kop z 30 metrů zakroutil Vylíčil k údivu všech přesně do horního rohu branky hostí. O zhruba pět minut později vyslal Kulhánek ideálně Poura a ten v pohodě skoroval - 2:1. Do přestávky mohl Pour přidat ještě jednu branku, ale po faulu na Černého neproměnil pokutový kop. Brankář jeho střelu vyrazil. Úvod druhé půle byl z obou stran vlažný a diváci mnoho pohledného neviděli. Poté hosté z Třemešné neproměnili svou šanci a tak se blýsklo na druhé straně. Po trestném kopu, jenž brankář hostí vyrazil na roh, se k exekuci postavil Pour a zatočil míč k přední tyči, kde si ho dezorientovaný golman srazil do vlastní sítě - 3:1. O pár minut později to bylo již o tři goly. To když Jakub Peterka na půlce vypíchl míč, Pour s Vylíčilem "odtáhli" protihráče a Peterka tak šel sám na brankáře, s nímž si bez problémů poradil. Aby to nebylo málo, tak si pět minut před koncem narazili míč Černý s Antošem, poté druhý jmenovaný přesně našel ve vápně Vylíčila a ten upravil konečné skore utkání na 5:1 pro Úpici. Všechny 3 body tak zaslouženě zůstali doma.
5. kolo: Černý Důl - Úpice 6:4 (5:0)
Naše mužstvo se nestihlo na hřišti ani rozkoukat a již prohrávalo 2:0. Domácí, kteří procházeli do naší obrany jako nůž máslem, stihli do poločasu scóre posunout až na hrozivých 5:0 !!! Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou zmírnit výsledek. Utkání rozdílných poločasů skončilo 6:4 pro domácí borce. Branky našeho mužstva dávali černý 2x, Pour a Jón
4. kolo: Úpice - Kunčice 5:1 (2:0)
V sobotu přijeli do Úpice Kunčice, které byly v minulé sezoně ohroženi sestupem jako naše mužstvo. Do utkání Úpice vstoupila aktivně a ihned si vytvořila převahu. Scóre se začalo měnit přibližne ve 20. minutě, kdy se Jón tlačil do šestnáctky, kde byl podražen a z následné penalty se Jakub Peterka nemýlil - 1:0. Ve 40. minutě z rohu zvýšil Antoš - 2:0. V první půli se Kunčice nedostali k ohrožení naší branky a Úpice měla jasnou převahu. Do druhého poločasu vstoupila Úpice s odhodláním zvýšit výsledek a opět početnému publiku předvést pěknou podívanou. V 65. minutě zatáhl míč po pravé straně Kaplan, odcentroval a míč uklidil do sítě hlavou Kafka ! 3:0. Hned na to se skóre měnilo zase, když Pour nádhernou střelou upravil na 4:0. V 80. minutě hosté snížili z ojedinělého útoku na 4:1. Před koncem utkání Jakub Peterka poslal míč po levé straně, hosté v domění, že se bude pískat ofsajd přestali hrát, pro míč si z druhé strany doběhl Kafka, zátahl ho, zaseknul, nahrál Honzovi Peterkovi, který přízemní střelou k tyči posunul skóre na končných 5:1 !!! Domácí se dočkali první výhry v sezoně až ve 4. kole.
3. kolo: Kocbeře - Úpice 2:1 (0:1)
Utkání naši hráči rozehráli dobře, vytvořili si mírnou převahu a domácí hráče nepoušteli k ohrožení naší branky. Na Úpice bylo vidět, že chce konečně z Kocbeře odvést všechny body i když na tomto malém hřišti se našim hráčům v posledních utkání nikdy nedařilo. Sparta šla do vedení z přímého kopu, když nepovedená střela Jakuba Peterka skončila překvapivě v síti. V začátku druhého poločasu hosté z prvního útoku vyrovnali na 1:1. Později z rohu otočili výsledek na 2:1 ve svůj prospěch. Ke konci utkání byl vyloučen Honza Peterka. V druhém poločase měla Úpice několik nadějných šancí, ale nedokázala je vždy dotáhnout do konce. Utkání tedy skončil neštastně 2:1 pro domácí.
2. kolo: Horní Maršov - Úpice 1:1 (1:1)
Do utkání hrané před vysokou návštěvou naši hráči doslava vlétli a po dvaceti minutách hry mohlo být skóre 0:4 ve prospěch našeho mužstva. Výsledkem toho ale bylo pouze vedení 0:1, břevno a dvě vyložené šance, které zůstali nevyužity. V této fázi utkání jsme soupeře jasně přehrávali, poté se hra vyrovnala. Domácí srovnali skóre po centru z pravé strany, který minul náš stopér a skončil na hlavě zcela volného domácí hráče, který neměl sebemenší problémy zakončit. Po obdrženém góle převzali iniciativu domácí. V druhém poločase se odehrávala spousta osobních soubojů ve středu hřiště a vyložené šance na obou stranách přicházeli vyjímečně. Když už se útočníci řitili do šance, přišel dobrý zákrok obou golmanů nebo nemohoucnost útočníků zakončit svou šanci. V poslední minutě mohl rozhodnout střídající Kejzlar, když se řítil na brankáře, ale s unáhlenou střelou, která navíc postrádala razanci, neměl domácí strážce branky problémy. Soupeři se tedy rozešli smírně 1:1.
1. kolo: Úpice - Pilníkov 1:2 (0:1)
Domácí tým vstoupil do utkání aktivně a získal převahu, ale scházela finální přihrávka a tak k ohrožení hostující branky docházelo pouze sporadicky. Hosté se dostali do vedení, když centr z pravé strany našel zcela neobsazeného hostujícího hráče v malém vápně, kerý neměl s umístěním žádné problémy. Většina prvního poločasu se odehrávala spíše ve středu hřiště a žádné vyložené šance ani na jedné straně nebyli k vidění. Do druhé půle nastoupili domácí hráči s vůlí zvrátit výsledek na svoji stranu a hned od začátku svého soupeře zatlačili na jejich polovinu hřiště. Šance začali přicházet. Nejprve Vyličíl neproměnil loženku. Černýmu sházeli centimetry, když vyraženou střelu směřující do brány hostující golman stačil ještě vyškrábnout. Jakub Peterka již měl brankáře na lopatě, přesto se skóre neměnilo. Poté nabídl Honza Peterka vyrovnání Vylíčilovi, ale ten prázdnou branku netrefil. Skóre se měnilo až na konci, když dlouhý výkop poslal do přečíslení hosty - 0:2. Bezmála 200 diváku se dočkalo pouze jednou, když Kulhánek výstavní střelou v poslední minutě z 35 metrů vymetl šibenici. Úpice tak do sezony vykročila porážkou 1:2.