.

01. kolo: SK Sparta Úpice "A" - Mostek 3:2 (1:1)
Domácí Sparta s obměněným kádrem šla do utkání z cílem odčinit porážku z posledního vzájemného utkání a vyzrát na mosteckou defenzivní hru. Hosté také s několika změnami oproti loňské sezóně na svém způsobu hry neubrali a opět spoléhali na svoje rychlé a účinné brejky. Do vedení šla Úpice ve 20. minutě po krásné přihrávce Fingera ml. na Černého, který obešel novice v hostující brance Daniela a již neměl problém se zakončením - 1:0. Úpice držela míč častěji na svých kopačkách, ale přejít přes defenzívu hostů se nedařilo a když už ano, tak šanci zmařil mostecký brankář. Ve 40. minutě přišel z ničeho nic dlouhý nákop hostů a Novák výborným naběhnutím a chladnokrevným zakončením srovnal na 1:1. Úpice zaspala vstup do druhého poločasu a Bogáň ve 46. minutě mohl zvýšit, ale jeho hlavička skončila na břevně. O minutu později byl úspěšnější v šestnáctce nepokrytý Novák a svým druhým gólem poslal Mostek do vedení. V 50. minutě prostřelil brankáře podél tyče Černý a vyrovnal na 2:2. Na hřišti se bojovalo o každý balón a přicházeli nepřesnosti na obou stranách, s ubíhajícím časem stoupala i nervozita. V 75. minutě poslal Kulhánek J. z půlící čáry vysoký centr do vápna a Mesner krásnou hlavičkou strhl vedení na stranu domácích - 3:2. Závěr utkání si již domácí tým pohlídal a mohl slavit vítězství. Po utkání rozhodčí udělil na každé straně červenou kartu.