.

5. kolo: Úpice - Volanov 2:2 (2:1)
K utkání vloženého pátého kola, které se hrálo poslední srpnovou středu, přijel loňský účastník 1.B třídy z Volanova. Hosté vstoupili do utkání o trochu aktivněji, ale dostali rychlou sprchu. V 5. minutě se Šulitka probil do šestnáctky, vystřelil, hostující brankář střelu neudržel a Kejzlar už měl jednoduchou práci - 1:0. Volanov se snažil rychle odpovědět, ale své pološance neproměnil. V tu dobu se hrál hodně průměrný fotbal s mnoha chybami na obou stranách. Po jednom z rychlých protiútoků se hosté přeci jen dočkali. Na polovině hřiště nepřerušila Úpice hru a krutě se to vymstilo. Volanovští si na hranici vápna vyměnili balon a naprosto volný Mikolajczyk mířil přesně - 1:1. Poté fotbal opět upadl do průměru a vynesla ho z něj na chvíli jen akce Maršíka. Ten dostal dlouhý centr od Kulhánka, namířil si to do vápna a po jeho centru se k míči dostal Kafka, který trefil přesně k tyči - 2:1. Do konce první půle se již nic neudálo a tak do kabin odcházeli spokojenější domácí. V druhém dějství si hosté získali střed hřiště a vytvářeli tlak na domácí obranu. Ta tyto nájezdy odvracela úspěšně až do 30. minuty, kdy se po lajně prohnal Síč, poslal střílený centr do vápna a Kafka tísněn Zbořilem nešťastně srazil míč za brankáře Nováka. Po přichodu Jana Peterky na hřiště se hra Úpice zvedla, ale ani jeden z jeho spoluhráčů nedokázal dokončit jeho pěkné centry. Tak utkání skončilo, vzhledem k průměrnosti utkání, zaslouženou remízou.

Sestava Úpice: Novák - Kriegel, Kulhánek, Maršík (46. Kolman), Luštinec - Kafka, Kejzlar M., Šulitka (60. Šavlina), Peterka Jakub (75. Peterka Jan) - David, Kejzlar P.

Branky: 5. Kejzlar P., 42. Kafka - 15. Mikolajczyk, 75. vlastní