.

8. kolo: Hořice - Úpice 1:5 (0:3)
Souboj druhého se třetím - to slibovalo utkání mezi domácími Hořicemi a Úpicí. Naši srazili domácím hřebínek už v první minutě, kdy po akci Jana Peterky skoroval spoza vápna Martin Kejzlar - 0:1. Domácí mohli vyrovnat hned z protiútoku, ale jejich akci zastavila tyč. Ani ze dvou následujících rohů a trestného kopu hořičtí nic nevytěžili. Efektivita Úpice byla o poznání lepší. Po čtvrt hodině hry se k odraženému míči dostal Milan Hanzlík a nechytatelnou střelou pod břevno poslal náš dorost do dvoubrankového vedení. Několik málo minut na to se k míči dostal Aleš Kolman a celou svou akci zakončil podel domácího golmána do sítě - 0:3. Naši mohli ještě zvýšit, ale ani Jakub Peterka ani dvakrát Jan Peterka si se svými šancemi neporadili. Do kabin se odcházelo za lichotivého stavu 3:0 pro úpický dorost. Z kraje druhé půle se domácím i přes náš záměr neinkasovat podařilo po rychlé akci a zmatku ve vápně snížit na 1:3. Hořičtí se ale neradovali dlouho, protože ze 60-ti metrů nakopl Radek Kulda míč na bránu, ten dopadl na hranici penalty, kam si pro něj šel domácí brankář. K překvapení všech ho balon přeskočil, s čímž si ještě hořický golman stačil poradit, ale následně mu neposedný "kulatý nesmysl" vypadl z ruky a dezorientovaný nešťastník si ho loktem srazil za svá záda - 1:4. Deset minut po této úsměvné události se k trestnému kopu postavil Jakub Peterka a míč z jeho nohy proletěl do sítě popáté. Do konce utkání si již naši hlídali nabytý výsledek a zaslouženě přehráli ambiciozní Hořice 5:1!